Silvini

YOUR RIDE / YOUR CHOICE

Pot, dřina a napnuté svaly. Pevná vůle, která vás dovede k čisté hlavě na konci cesty. Oblékneme Vás k tomu. Jsme SILVINI.

KDO JSME?

KDO JSME?

Jsme firma složená z lidí, kteří žijí sportem. Máme vynikající vztahy jak mezi sebou, tak i s našimi obchodními partnery a zákazníky.

Úzce se specializujeme na sportovní technické oblečení. Sportem číslo jedna je pro nás cyklistika, ale v zimních měsících se soustředíme i na běžky, které jsou dokonalou alternativou, když napadne sníh. Jsou to dva sporty, kterým dokonale rozumíme.

Víme, že našimi nejčastějšími zákazníky jsou hobby sportovci. Přesto jsme se ale rozhodli vytvořit řadu oblečení speciálně navrženou pro maximální sportovní výkon. Klademe totiž důraz na to, aby si přišli na své i aktivní sportovci, pro které je sport životní cestou. Chceme, aby díky našemu oblečení mohl každý posouvat své limity.

POCTIVÁ ČESKÁ ZNAČKA

POCTIVÁ ČESKÁ ZNAČKA

Jsme poctivá, ryze česká značka bez zahraničního kapitálu. Zaměřujeme se především na dobře padnoucí sportovní oblečení.

Vývoj a design produktu, konstrukce střihů a veškeré strategické činnosti nezbytné pro perfektní fungování značky se odehrávají v České republice. Výroba probíhá v Číně, v pečlivě zvolených továrnách, kde prostřednictvím našeho manažera kvality dohlížíme na přesné postupy a dodržování vysokého standardu, díky čemuž se odlišujeme od společností, jenž pouze dovážejí čínské zboží.

Asijskou výrobu jsme zvolili proto, že v současné době není na trhu nikdo jiný, kdo by nám mohl poskytnout technologie, materiály a zpracování na tak vysoké úrovni vzhledem k ceně, než právě Čína.

Můžeme vám pomoci něco najít?