Ohodnoťte nás

Jsme rádi, že u nás nakupujete

Jsme rádi, že u nás nakupujete

Velmi si vážíme toho, že u nás nakupujete. Na Vašich názorech nám záleží, a proto budeme rádi, když se s námi i dalšími zákazníky podělíte o svůj pohled na to, jak se vám na www.author-sedlacek.cz nakupovalo. Byli jste spokojení? Velmi by nás potěšilo, kdybyste vaši přízeň vyjádřili na Heuréce, případně vyhledávačích Google nebo Seznam. Vaše nápady a připomínky nám můžete poslat pomocí kontaktního formuláře případně e-mailem na info@author-sedlacek.cz 
Děkujeme, tým Sedláček Author 

Jak to funguje na Heuréce?

Stačí, když vyjádříte vaši spokojenost s nákupem pomocí automatického dotazníku spokojenosti, který Heuréka zasílá pár dní po dokončení nákupu. Ohodnotit můžete nejen náš e-shop www.author-sedlacek.cz ale také samotný produkt, který jste vybrali.Přečtěte si recenze našich zákazníků:

RECENZE NA HEUREKA.CZ

 

Máte Google účet?

Přihlaste se, prosím, do vašeho google účtu a napište recenzi na náš e-shop www.author-sedlacek.cz. Recenze na Googlu přinášejí cenné informace o firmě, e-shopu i produktech dalším zákazníkům.

Napsání recenze je snadné a rychlé. Abychom vám udělení recenze ještě více usnadnili, sdílíme odkaz pro vyplnění: HODNOCENÍ GOOGLE

Máte účet na Seznamu?

Znáte to, důvěřuj, ale prověřuj. Každý, kdo chce vědět více informací o konkrétní firmě, konkrétním e-shopu, hledá informace. Bez vašich uživatelských recenzí to nepůjde.

Pokud máte účet na Seznamu, napište nám, prosím, hodnocení, kliknutím na následující odkaz: HODNOCENÍ NA FIRMY.CZ

Napište nám vaše postřehy, rady, případně připomínky...

Beru na vědomí, že na základě odeslání tohoto kontaktního formuláře může dojít ze strany společnosti Sedláček s.r.o. ke zpracování mých osobních údajů v tomto formuláři uvedených, Viz. Ochrana osobních údajů.

Odesláním souhlasím, aby společnost Sedláček s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů.

Můžeme vám pomoci něco najít?