AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

Zdolejte s horskými koly všechny terénní nástrahy

Prémiová horská elektrokola CRUSSIS jsou kombinací dokonalého designu, značkových komponentů a kvalitní baterie Samsung chytře umístěné ve středu rámu.

K ovládání elektropohonu slouží digitální LCD panel přímo na řídítkách. Mezi jeho hlavní přednosti patří volba 5 stupňů motorové asistence, funkce 6 km/h, která pomáhá při rozjezdu nebo při tlačení kola bez nutnosti šlapání do pedálů.

Cestou i necestou vás nejlépe svezou trekingová kola.

Nedělejte kompromisy v plánování své trasy. Komfortní svezení na asfaltových stezkách a pohodlná jízda v lehkém terénu, to jsou trekingová elektrokola CRUSSIS.

Trekingová kola v sobě snoubí výhody silničních strojů na úzkých galuskách s robustností horských kol. Žádný jiný typ kola vám nenabídne takovou všestrannost a univerzálnost.

Elektrokola jsou ideální městký dopravní prostředek

Neochuzujte se o radost z pohybu, šetřete přírodu i vlastní peníze s městskými elektrokoly CRUSSIS. Již nikdy se nebudete muset mačkat v přecpaných vozech městské hromadné dopravy či trčet zaseknutí v dopravní zácpě.

Městská elektrokola CRUSSIS díky kvalitním značkovým komponentům hravě zvládnou všechny nástrahy městských ulic a poradí si i se zpevněným povrchem cyklostezek.

Skládací elektrokola vám ušetří čas i místo

Skládací elektrokolo s hmotností pouhých 19 kg (včetně baterie) je ideálním společníkem pro každodenní jízdu městskými ulicemi.

Skládací elektrokola CRUSSIS jsou osazeny pouze značkovými komponenty a disponují kvalitní baterií s padesáti kilometrovým dojezdem. Ovládejte stupeň motorové asistence praktickým a přehledným LED panelem umístěným hned po ruce na řídítkách elektrokola.

Tato kategorie aktuálně neobsahuje produkty.
Navštivte nás prosím později.
Posunout nahoru Posunout nahoru