AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

Předprodej HAIBIKE 2020 zahájen

28.08.2019

PŘEDPRODEJ HAIBIKE 2020 ZAHÁJEN

Letošní cyklistická sezóna jede pořád v plném proudu, ale my pro Vás připravujeme našlapané novinky již na nastávající sezónu 2020. Tímto oficiálně zahajujeme předprodej modelů od něměcké značky HAIBIKE, která posunula dosavadní hranice elektromobility zase o kus dopředu. 

A co všechno nová produktová řada nabídne? Za zmínku stojí nový typ motoru Yamaha PW-X2, který se stal znovuzrozenou verzí celosvětově uznávaného vlajkového modelu Yamaha PW-X. Ponechává si svůj původní koncept "Pure Ride", ovšem na rozdíl od svého předchůdce nabízí mnohem více podpory při vyšších kadencích. Při 100 otáčkách za minutu umí poskytnout až o 50 % více energie! Další novinkou je nový typ integrované baterie Bosch, která se chlubí kapacitou 625 Wh. U vybraných modelů je přitom možné tuto kapacitu rozšířit o dalších 500 Wh, celkem tedy 1 125 Wh energie! Slušné, ne? :)

Příznivci revolučních technologií si najdou zalíbení v unikátním motoru FLYON s ohromujícím výkonem 120 Nm. Inovací prošly i některé  a samozřejmě design. Další novinka, kterou s radostí zmiňujeme, potěší úplně všechny. Špičkové e-biky HAIBIKE budou s příchodem nové kolekce 2020 cenově dostupnější. Elektrokola této přední německé značky budete moci pořídit již od 45.999 Kč

Modely Haibike 2020 brzy najdete na našem e-shopu. Postupně je budeme doplňovat. A pokud už se svého nového e-biku nemůžete dočkat, můžete si jej s dostatečným předstihem zarezervovat již nyní! Stavte se u nás v kamenné prodejně, bude z čeho vybírat :)

Než si k nám uděláte cestu, koukněte se na video z německého veletrhu a kochejte se ;) Těšíme se na Vás! 

 

[ zpět ]
Posunout nahoru Posunout nahoru