AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

Gravel kola

18.04.2019

Gravel kola Author konstrukčně vycházející ze silničních kol. Jsou však osazeny širšími plášti s jemným vzorkem. Délka rámu je někde mezi silničním a horským kolem, takže na nich má jezdec vzpřímenější a pohodlnější posed, ale zároveň ještě dostatečně aerodynamický. Řidítka jsou do oblouku, podobně jako u silničních kol.

Gravel jezdí skvěle po polních i lesních cestách, ale i po silnicích a ve městě.

AUTHOR RONIN  - kolo, které svým účelem nemá téměř žádné hranice. Čeká od svého jezdce nové zážitky, různé povrchy, terény, překonávání svých limitů či přímo dlouhé expedice, pro které má velké množství navářek a úchytů. 

AUTHOR Ronin SL 2019

Nový trend, který vychází ze znovuobjevené klasiky, bývá tím nejlepším směrem. Tento model naplňuje představy o moderním, univerzálním gravel kole, určeného pro výlety bez hranic a omezení. Označení SL nebo-li super light napovídá, že jde o klasiku, která si je vědoma potřeby myslet na váhu. Rám z trubek Reynolds 725 je opravdu kouskem, který pohladí nejednu cyklistickou duši. Reynolds je označení tepelně zpracovávané chromolybdenové oceli. Díky těmto tepelným a mechanickým úpravám rámových trubek lze zredukovat tloušťku stěny až na 0,4 mm a snížit tak celkovou hmotnost ocelového rámu.

Aura XR3 je určen jezdcům, kteří chtějí kombinovat jízdu jak po zpevněném terénu, tak si zkusit kros. Univerzální lehké kolo, které dokáže kombinovat oba tyto styly jízdy. 

AUTHOR Aura XR 4 2019

Chcete zažít rychlost, eleganci, tuhost a přesnost silničního kola a zároveň se ve svých vyjížďkách nechcete limitovat asfaltem? Author Aura XR 4 vychází z v minulosti velmi oblíbeného modelu Aura XR řadící se do kategorie cross road. Proto je vhodná pro každého jezdce, který chce kombinovat tyto dva styly, je to univerzální, lehký, skvěle ovladatelný model, který nezklame za každého počasí a povrchu!

 

 

[ zpět ]
Posunout nahoru Posunout nahoru