AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

MTB tretry

Tretry na horská kola mají podrážku uzpůsobenou tomu, že cyklista občas potřebuje z kola sesednout a překonat exponovaný terénní úsek po svých. Proto mají hrubou podrážku se vzorkem a možností instalace špuntů (podobných jako jsou ty na fotbalových kopačkách) do přední části boty. V tretrách na horské kolo tak můžete bez problémů překonat pěšky pasáž i ve velmi náročném a bahnitém terénu. Svrchní část těchto treter je odolná proti kontaktu s kameny a nečistotou, k němuž při jízdě v terénu dochází.

Silniční tretry

Silniční tretry mají hladkou podrážku, jsou určeny téměř výhradně pro šlapání na kole a umožňují tak pouze krátké pěší přesuny, například když si zastavíte u restaurace a chcete si dojít na občerstvení. Důraz je u nich kladen na maximální prodyšnost boty (většinou mají i odvětranou podrážku) a tuhost podrážky. Jejich povrch není tak odolný proti kontaktu s létajícími kaménky a nečistotou, jako je tomu u treter na horská kola. 

Posunout nahoru Posunout nahoru