AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

V SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRU

U nás naleznete široký sortiment produktů za velmi zajímavé ceny. Naším cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků skvělou cenu, rozsáhlý sortiment ale také kvalitní služby s tímto sotimentem související. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací, které vedou ke zlepšování služeb. Neustále rozšiřujeme naši nabídku, abychom zákazníkům nabídli atraktivní zboží za zajímavé ceny. Připravili jsme pro Vás kolekci dresů Author Sedláček, které si můžete vyzkoušet a zakoupit v našem Author Bike Centru :)

SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRUM

SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRUM Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

V AUTHOR BIKE CENTRUM provádíme:

  • odborný záruční i pozáruční servis všech typů kol
  • garanční prohlídky zdarma
  • vyplétání a centrování kol
  • běžné a speciální opravy

Bez kvalitního servisu a správně seřízeného kola nemůžete ocenit výjimečné vlastnosti a technologie Vašeho kola. Neustále proto investujeme do zdokonalování znalostí a špičkového vybavení naší servisní dílny.

Posunout nahoru Posunout nahoru