AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

Služby

Naším cílem je nabídnout širokému spektru zákazníků skvělou cenu, rozsáhlý sortiment, ale také kvalitní služby s tímto sotimentem související. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací, které vedou ke zlepšování služeb. Neustále rozšiřujeme naši nabídku, abychom zákazníkům nabídli atraktivní zboží za zajímavé ceny.

Ve speciálce SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRUM to nákupem nového jízdního kola rozhodně nekončí. Odborně vyškolený tým Vám pomůže vybrat nové kolo, doplňky, oblečení a také sportovní výživu. Nové a především perfektně připravené kolo Vám rádi přivezeme až domů. Naši servisní technici se postarají o to, aby bylo Vaše kolo stále ve skvělé kondici nehledě na to, kde jste ho koupili nebo o jakou značku se jedná. Netrapte se tím, jak k nám Vaše jízdní kolo dostanete na servis, my si pro něj ZDARMA přijedeme.

Dopřejeme Vám si vyzkoušet ELEKTROKOLO ZCELA ZDARMA. Díky naší půjčovně se můžete vyřádit na fat biku AUTHOR SU-MO

A protože víme, že výhodné nákupy potěší každého, již několik let mohou naši zákazníci využívat výhod ZÁKAZNICKÉHO KLUBU!
Členové ZÁKAZNICKÉHO KLUBU se navíc mohou měsíc co měsíc začíst do našeho newsletteru plného informací, novinek, tipů na akce, závody i slevy, ale také tipů na soutěže. Pokud byste se také rádi k odběru tohoto plnohodnotného newsletteru chtěli přihlásit, využijte následující formulář:


Další bonusy a nadstandardní služby naší Author speciálky podrobněji :)

SERVIS
Co se servisu týče, Vaše jízdní kolo musí být neustále v perfektním stavu, a to i přesto, že nemáte chuť, čas nebo třeba potřebné vybavení k údržbě kola. Od toho jsou tu naši profesionální mechanici, kteří procházejí pravidelným školením a jsou vždy připraveni se o Vaše jízdní kolo patřičně postarat. Kromě běžného servisu jízdních kol všech značek poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní bonus - ověřenou a oblíbenou ROČNÍ PROHLÍDKU.

DOVOZ NOVÉHO JÍZDNÍHO KOLA DOMŮ

Nemáte možnost si nové kolo odvézt domů? Žádný problém - u nás zakoupené a perfektně připravené jízdní kolo Vám dovezeme až domů. Do 20 km od Příbrami za poplatek Kč 100,-

ZÁKAZNICKÝ KLUB PLNÝ VÝHOD A SLEV
Ještě nemáte kartičku našeho ZÁKAZNICKÉHO KLUBU? Zaregistrujte se v naší AUTHOR speciálce a získejte ji. Zákaznickou kartu můžete využívat 365 dní v roce, 7 dní v týdnu a to jak v Sedláček Author Bike Centru, tak i u mnoha dalších obchodních partnerů. Čekají na Vás bonusy, dárky zdarma a především nákupy produktů i služeb s výraznými slevami.

STUDENT KLUB
Studenti, myslíme na Vás! Dopřejte si parádní jízdní kolo, vybavení nebo oblečení na kolo za SPECIÁLNÍ STUDENTSKÉ CENY! 

PŮJČOVNA
Pestrou nabídku nadstandardních služeb uzavírá půjčovna, kde Vám rádi zapůjčíme kola, elektrokola, příslušenství nebo třeba lehokolo :)
ZCELA ZDARMA si u nás můžete otestovat například ELEKTROKOLO. Plánujete-li cykločundr, ale nemáte potřebné vybavení, můžete si u nás půjčit plně vybavené kolo Author Traction a s sebou můžete vzít i malé dítko, neboť i kvalitní dětskou sedačku najdete v naší půjčovně. Největším lákadlem naší půjčovny je zcela určitě FAT BIKE AUTHOR SU-MO. Pokud nevíte, co se pod pojmem fat bike skrývá, mrkněte na video a pak si tohoto „tlusťocha“ přijďte rovnou půjčit :)

Posunout nahoru Posunout nahoru