AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub
Dárková poukázka 500

Dárková poukázka 500

Kód: DAR500
Model: 0
Cena e-shop: 500 Kč (bez DPH 413 Kč)
Dárková poukázka v hodnotě 500 Kč
kus

Dárková pokázka Sedláček Author Bike Centrum v hodnotě 500 Kč

Využijte dárkové poukázky, která potěší každého. Již nemusíte zdlouhavě vybírat, přemýšlet o vhodnosti vybrané věci, obdarovaný si vybere sám. Čeká na Vás široký sortiment sportovního vybavení: jízdní kola, doplňky, díly a příslušenství, rotopedy, koloběžky, sportovní oblečení i obuv, přilby, běžky a běžecká vybavení, sportovní výživa. Poukázku lze použít také na odborný servis.

Dárkovou poukázku můžete zakoupit v Sedláček Author Bike Centru, v sídle společnosti Sedláček, s.r.o. nebo na e-shopu. Poukázky lze uplatnit také ve společnosti Sedláček s.r.o., kde na Vás čeká široký sortiment čisticích a hygienických systémů: profi i hobby úklidové stroje (vysavače, vysokotlaké stroje, parní čističe, atd.), hygienické potřeby, úklidové přípravky a pomůcky. Poukázku lze použít také na půjčovnu čisticích strojů KÄRCHER.

 

 

Související produkty

Posunout nahoru Posunout nahoru