AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

Author City Bikes

01.01.2019

OBJEVUJTE CESTY MĚSTEM ZE SEDLA NOVÝCH CITY BIKES

Nebaví Vás každodenní chození po městě, docházení do práce? V kolekci Author 2019 najdete dva zcela nové městské modely, které Vaši každodenní rutinu promění v nezapomenutelný zážitek.

Oba modely kopírují tzv. „retro styl“ s použitím moderních technologií a materiálů. Pokud hledáte spojení elegance a funkčnosti, pak modely Voyage (pro pány www.author-sedlacek.cz/author-voyage-2019/k-1585/d-35743.htm ) a Gloria (pro dámy www.author-sedlacek.cz/author-gloria-2019/k-1585/d-35744.htm )  jsou určeny právě pro Vás.

Rám z osvědčené slitiny duralu 6061, 2 palcová kola a pláště o rozměrech 700×35 předurčují modely k pohodlným vyjížďkám nejen po městě. Vybaveny jsou 8 rychlostní přehazovačkou Shimano Altus, elegantními ráfkovými brzdami, stylovým krytem řetězu, nosičem a blatníky. Každý, kdo tento model osedlá, zcela určitě ocení pohodlné sedlo a příjemný úchop řidítek.

Pánský model Voyage je nabízen ve velikostech 18“, 20“, 22".

Dámský model Gloria ve velikostech 17“ a 19“, kde prohnutý rám s nízkým nástupem umožňuje velmi pohodlné nasednutí i vysednutí z kola.

Barevné varianty těchto dvou modelů mají jednoduchý a čistý design.

[ zpět ]
Posunout nahoru Posunout nahoru