AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

Anketa

Už jste navštívili naši nově zrekonstruovanou Author speciálku?

ano
4056 / 34%
ne
3926 / 33%
zatím ne, ale chystám se
3928 / 33%

Zatím bylo hlasováno 11910x

NOVINKY HAIBIKE 2018

09.10.2017

ELEKTROKOLA HAIBIKE NOVINKY 2018 

Nové modely špičkových elektrokol HAIBIKE jsou tu a my Vám je nyní velmi rádi přestavíme.


V roce 2018 dojde k několika změnám. První výraznou změnou prochází zažité označení modelů SDURO a XDURO. Dosud SDURO označovalo modely s pohonem od Yamaha a XDURO pohony Bosch. Od příští sezóny už se nebude jednat o značení pohonu, ale o geometrie a zaměření elektrokol HAIBIKE 2018. Co tato změna znamená konkrétně, vysvětluje obrázek níže. Zákazníci se tedy budou snáze orientovat v modelech podle své individuální potřeby.

SDURO = SPORT/ XDURO = EXTREM

Skupina elektrokol s označením SDURO v sobě zahrnuje modely Trekking, Cross / Hybrid, Hardtail MTB a některé typy celoodpružených modelů elektrokol se zdvihem do 120mm. Tato skupina modelů bude tedy nově zahrnovat elektrokola  s pohony YAMAHA PW SE, YAMAHA PW-X a BOSCH CX. Modely vyšší řady již budou nově osazeny bateriemi BOSCH IN TUBE.

Xduro se nově stává synonymem pro extrémní jízdu v náročném terénu. Tato skupina elektrokol Habike je osazena nejvýkonnějšími pohonnými jednotkami YAMAHA PW-X a BOSCH CX. Samozřejmostí je 500 Wh baterie, která umožňuje takřka neomezený výlet. Habike XDURO se zaměřuje na extrémní jezdce a nabízí jim maximální podporu. Geometrie rámu umožňuje snadnou ovladatelnost i v těch nejnáročnějších terénech. Zdvih u celoodpružených elektrokol se zastavil na hranici 200mm. ALLMOUNTAIN, NDURO, DOWNHILL a FATBIKE i další speciály jsou tedy novým nástrojem pro neotřelé zdolávání všech možných i nemožných terénů a tras.

 

PŘEDSTAVENÍ NOVINEK HAIBIKE 2018

 

ELEKTROKOLA HABIKE 2018 – YAMAHA

Novinky v japonských pohonech YAMAHA přišly již v sezoně 17, kdy YAMAHA představila naprostý top v pohonech elektrokol pod označením YAMAHA PW-X. Tento pohon dokázal nově posunout možnosti elektrokol HAIBIKE  na zcela novou příčku. Důkazem oblíbenosti těchto motorů je jich osazení v dalších modelech Haibike. Do této doby velmi efektivní a často osazovaný pohon elektrokol YAMAHA PW pro novou sezonu střídá jeho aktivnější následovník YAMAHA PW SE. Pohon PW SE je konstrukčně a výkonnostně někde mezi původním PW a nejvýkonnější PW-X. Novinka PW SE disponuje frekvenčním rozsahem až 110 ot./min..

 Novinky se také dočkáme u displeje. YAMAHA vyslyšela přání jezdců a přichází s novými displeji pro pohon PW-X. Tento displej reaguje na přesné požadavky trhu. Nově jej lze umístit na více míst dle přání a potřeb jezdce. Především je však displej osazen výkonnějšími články pro lepší viditelnost na přímém slunci. U dalších pohonných jednotek zůstává tento prvek beze změn.

NAKOUKNĚTE DO NOVINEK HAIBIKE 2018 A JIŽ NYNÍ SI VYBERTE NOVÉ ŠPIČKOVÉ ELEKTROKOLO.  

ELEKTROKOLA HAIBIKE 2018 - BOSCH

Naprostou novinkou je změna gravity casting pro některé modely BOSCH. Haibike nově přistoupil na patentované uchycení baterie BOSCH. Nabízí jej rovnou v několika špičkově vybavených modelech elektrokol. Důsledkem nového způsobu integrace 500Wh baterie BOSCH je lepší ovladatelnost, rychlejší reakce a především nižší těžiště. Tento krok podtrhuje jedinečný design, který je pro společnost Habike a její produkci pravidelně oceňován v prestižní soutěži RED DOT DESIGN. Nově vylepšené softwarové nastavení pohonu BOSCH

NOVINKA - REŽIM EMTB

V sezonně 2018 také BOSCH přichází s řešením dle zákaznických požadavků. Do standardních jízdních režimů (eco, tour, sport, turbo) přibude nový režim EMTB. Tento adaptivní režim reaguje přesně na momentální potřeby jezdce. Během jízdy nabídne plnou asistenci a podporu. Podle potřeby dokáže přepnout pohon elektrokola ze základního TOUR režimu na vyšší a opačně. Znamená to tedy, že jezdec se může soustředit na svůj výkon a trasu. Odpadá potřeba přepínat režimy ručně.

 

 

ABS přední brzdy, kontrola zdvihu zadního kola a další technologické lahůdky, které si BOSCH připravil na sezonu 2018, představíme příště.

 

E-CONNECT PROPOJENÍ ELEKTROKOLA A CHYTRÝCH ZAŘÍZENÍ

Ještě více se v nové sezónně prohloubí systém eCONNECT. Tento byl v minulosti nasazen a testován v 5000 modelech s pohony Yamaha PW-X a BOSCH CX. Systém umožnuje komunikaci elektrokola se smart zařízeními pomocí technologie Bluetooth. Nabídne rozšířené funkce včetně sledování odcizeného elektrokola pomocí GPS, detekci pádu, lokalizaci a záznam o trase.

NAKOUKNĚTE DO NOVINEK HAIBIKE 2018 A JIŽ NYNÍ SI VYBERTE NOVÉ ŠPIČKOVÉ ELEKTROKOLO.

Více informací v naší speciálce nebo na oficiálních stránkách výrobce.

 

[ zpět ]
Posunout nahoru Posunout nahoru