AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK Vám představuje jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství značky Author. Dále nabízíme veškerý sortiment značek Cateye, RST, Panaracer, atd. Tento sortiment naleznete nejen v našem e-shopu, ale také v naší kamenné prodejně v Příbrami, kde se Vás ujme vyškolený personál a se vším Vám ochotně poradí.

Facebook Author Sedláček
+
?

Zákaznický klub

AUTHOR DIRECT

02.03.2017

Vážení zákazníci,


vytvářet kola vyšší třídy je pro každou značku radostné podobně jako tvorba dětských kol. Technologie se neustále ženou vpřed a vyzkoušet na svých modelech to nejlepší z materiálů, komponentů i geometrií nás neuvěřitelně baví!

V Authoru si uvědomují, že tato kategorie kol si zaslouží výjimečnou péči a jedinečný přístup k zákazníkovi. Proto se rozhodli vybudovat síť několika specializovaných prodejen, kde si můžete všechna tato kola prohlédnout.

Author Direct je tedy způsob prodeje kol Author vyšší třídy prostřednictvím vybraných obchodů (velmi omezený počet prodejců) za velmi atraktivní ceny. Znamená to, že nikde jinde, než právě v těchto exklusivních showroomech v ČR, si nebudete moci kolo prohlédnout ani objednat. To však neplatí pro naši speciálku!                   

          SEDLÁČEK AUTHOR BIKE CENTRUM je Váš AUTHOR DIRECT

Jakmile si vyberete model a velikost, můžete si snadno z pohodlí domova objednat kolo k Vámi vybranému prodejci, kde si jej sestavené a seřízené vyzvednete a zaplatíte přímo prodejci. Modely v projektu Author Direct nabízejí to nejlepší ze světa karbonu, sjezdu, silničních i horských kol a samozřejmě velmi dynamicky se rozvíjející kategorie elektrokol za nejlepší možnou cenu.

 

[ zpět ]
Posunout nahoru Posunout nahoru